Τμήμα Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών
Σχολή Οικονομικών και Περιφερειακών Σπουδών
Πίνακας Κατάταξης πτυχιούχων ΤΕΙ Κατατακτήριες 2006-2007
Θεματική Ενότητα: Βαλκανικών,Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών
Κατηγορίες: Νέα Τμήματος

 

Ονοματεπώνυμο

Πατρώνυμο

Βαθμός Πτυχίου

Τμήμα

 

 

 

 

 

1

Καλέλη Αικατερίνη

Δημήτριος

9,34

Βρεφονηπιοκομίας

2

Κοσσυφίδου Χριστίνα

Αναστάσιος

8,94

Νοσηλευτικής

3

Πούλιου Καλλιόπη

Νικόλαος

8,80

Νοσηλευτικής

4

Μπιάζης Δημήτριος

Διονύσιος

8,69

Εκκλησιαστικής Σχολής

5

Καλτσίδης Στυλιανός

Γεώργιος

8,61

Νοσηλευτικής

6

Μπαρμπούτη Σταματία

Θωμάς

8,60

Νοσηλευτικής

7

Δημαράκη Αλεξάνδρα

Χαράλαμπος

8,60

Διοικητικής Τεχνολογίας

8

Παραλίκας Θεοδόσιος

Νικόλαος

8,50

Νοσηλευτικής

9

Δασκουλίδου Σημέλα

Ελευθέριος

8,46

Διεθνούς Εμπορίου

10

Χατζόγλου Αλέξανδρος

Πέτρος

8,20

Τουριστικών Επιχειρήσεων

11

Χουντάλας Βασίλης

Λάμπρος

8,18

Λογιστικής

12

Σαμαρά Χριστίνα

Μιχαήλ

8,18

Βρεφονηπιοκομίας

13

Κουμπάτσιαρης Δημήτριος

Παύλος

8,15

Εργοθεραπείας

14

Χατζάκου Σοφία

Ευστράτιος

8,13

Γεωτεχνολογίας και περιβάλλοντος

15

Ασλανίδου Σοφία

Θεοχάρης

8,13

Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης

16

Τουστσόγλου Μαρία

Βασίλειος

8,10

Νοσηλευτικής

17

Γκλέτου Αθηνά

Κωνσταντίνος

8,10

Νοσηλευτικής

18

Παπαθανασίου Αθανάσιος

Ιωάννης

8,08

Λογιστικής

19

Στενίδης Παύλος

Κωνσταντίνος

8,06

Λογιστικής

20

Καλαμάτα Ευαγγελία

Ανδρέας

8,00

Βρεφονηπιοκομίας

21

Σιωπίδης Χαράλαμπος

Γεώργιος

7,98

Λογιστικής

22

Κατσούκας Δημήτριος

Πασχάλης

7,98

Διοίκησης Επιχειρήσεων

23

Τσάγκλας Ορέστης

Βασίλειος

7,93

Τοπικής Αυτοδιοίκησης

24

Μπόλματη Αικατερίνη

Ιωακείμ

7,92

Νοσηλευτικής

25

Συμεωνίδου Κυριακή

Γεώργιος

7,91

Νοσηλευτικής

26

Τάκα Γλυκερία

Κωνσταντίνος

7,90

Νοσηλευτικής

27

Νταλίπη Στυλιανή

Θεόδωρος

7,90

Λογιστικής

28

Κατσαούνη Αικατερίνη

Νικήτας

7,90

Βιβλιοθηκονομίας

29

Μπελαντώνας Αθανάσιος

Αντώνιος

7,88

Εκκλησιαστικής Σχολής

30

Χατζόπουλος Λάζαρος

Κωνσταντίνος

7,87

Εκκλησιαστικής Σχολής

31

Χρηστίδου Μαρία

Σπυρίδων

7,86

Λογοθεραπείας

32

Χατζηγιαννάκης Αντώνιος

Κωνσταντίνος

7,80

Διοίκησης Επιχειρήσεων

33

Μίσκου Φωτεινή-Παρασκευή

Ιωάννης

7,80

Νοσηλευτικής

34

Λαγαμτζής Γεώργιος

Ιωάννης

7,80

Εκκλησιαστικής Σχολής

35

Μάτσκας Χρήστος

Σταύρος

7,79

Εμπορίας και Διαφήμισης

36

Μπαμπού Μαρία

Δημήτριος

7,68

Διοίκησης Επιχειρήσεων

37

Σκρέτα Χριστίνα

Αλέξανδρος

7,67

Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης

38

Κατσάρα Ευγενία

Γεώργιος

7,67

Λογιστικής

39

Σαμαρτζή Αθανασία

Κωνσταντίνος

7,65

Κοινωνικής Εργασίας

40

Τζιγέρη Ελένη

Αντώνιος

7,60

Λογιστικής

41

Μπερσίμη Ιφιγένεια

Αντώνιος

7,60

Βιβλιοθηκονομίας

42

Λαγούρα Ευτέρπη

Ζαχαρίας

7,60

Βιβλιοθηκονομίας

43

Μπελής Αναστάσιος

Αθανάσιος

7,54

Διοίκησης και Διαχείρισης Έργων

44

Τζιάρα-Βαστέλη Αντιγόνη

Νικόλαος

7,53

Μαιευτικής

45

Χαριοπολίτου Δέσποινα

Νικόλαος

7,50

Τουριστικών Επιχειρήσεων

46

Πρεβεζιάνος Γεώργιος

Ευστάθιος

7,50

Λογιστικής

47

Νεγκίζ Χριστίνα

Αλφρέδος

7,50

Εμπορίας και Διαφήμισης

48

Ναλτσιά Ευαγγελία

Χρήστος

7,45

Ζωικής Παραγωγής

49

Χατζηβασιλειάδου Δέσποινα

Κωνσταντίνος

7,40

Γεωτεχνολογίας και περιβάλλοντος

50

Τσαρούχα Σουλτάνα

Δημήτριος

7,40

Τουριστικών Επιχειρήσεων

51

Τρούσα Τερέζα

Κωνσταντίνος

7,40

Τουριστικών Επιχειρήσεων

52

Τραχαναδάκη Γλυκερία

Εμμανουήλ

7,40

Τουριστικών Επιχειρήσεων

53

Σολδάτου Φωτεινή

Σπύρος

7,40

Τουριστικών Επιχειρήσεων

54

Μηλιαρά Νικολέττα

Κωνσταντίνος

7,40

Ιατρικών Εργαστηρίων

55

Μοσχίδης Σωτήριος

Νικόλαος

7,38

Κλωστοϋφαντουργίας

56

Ουλούκη Αγγελική

Αθανάσιος

7,37

Χρηματοοικονομικών Εφαρμογών

57

Παντζάκης Ρωμύλος

Τιμόθεος

7,33

Διοίκησης Επιχειρήσεων

58

Μήτκας Δημήτριος

Χρήστος

7,32

Νοσηλευτικής

59

Τρουλίνος Μανούσος

Πυθαγόρας

7,30

Πολιτικών-έργων υποδομής

60

Πανάγου Αικατερίνη

Παναγιώτης

7,30

Λογιστικής

61

Μιμηλίδη Ευτυχία

Αριστείδης

7,30

Διοικητικής Τεχνολογίας

62

Φουρλάκης Στράτος

Γεώργιος

7,20

Λογιστικής

63

Καψάλης Νικόλαος

Φώτιος

7,20

Λογιστικής

64

Αλεξίου Ουρανία

Παναγιώτης

7,20

Λογιστικής

65

Σιδηροπούλου Ειρήνη

Γρηγόριος

7,19

Βιβλιοθηκονομίας

66

Φωστηροπούλου Ιωάννα

Σταύρος

7,18

Επισκεπτών Υγείας

67

Ξενάκης Νικόλαος

Εμμανουήλ

7,18

Ηλεκτρολογίας

68

Λεμονίδου Ειρήνη Χρυσοβαλάντου

Ζήσης

7,15

Διεθνούς Εμπορίου

69

Κουτσουρούμπα Χαρίκλεια *

Νικόλαος

7,14

Νοσηλευτικής

70

Παπά Αγγελική

Σπυρίδων

7,10

Μαιευτικής

71

Λαζάρου Κωνσταντίνος

Νικόλαος

7,10

Εμπορίας και Διαφήμισης

72

Δημητρίου Νικόλαος

Απόστολος

7,10

Λογιστικής

73

Γκαρελίδης Γεώργιος

Δημήτριος

7,10

Φυσικοθεραπείας

74

Παππάς Κωνσταντίνος

Γεώργιος

7,09

Βιολογικής Γεωργίας

75

Φακάζης Δημήτριος

Κωνσταντίνος

7,08

Διοίκησης Επιχειρήσεων

76

Μπουμπάρης Κωνσταντίνος

Βασίλειος

7,02

Νοσηλευτικής

77

Αναστασίου Ειρήνη

Κωνσταντίνος

7,02

Λογιστικής

78

Αναστασιάδης Στυλιανός

Δημήτριος

7,02

Χρηματοοικονομικών Εφαρμογών

79

Χατζή Γεωργία

Νικόλαος

7,00

Νοσηλευτικής

80

Χατζάκου Μαρία

Ευστράτιος

7,00

Πολιτικών-έργων υποδομής

81

Λούτση Κατερίνα

Κωνσταντίνος

7,00

Διοίκησης Επιχειρήσεων

82

Γώγου Παρασκευή

Παντελής

7,00

Διεθνούς Εμπορίου

83

Αντωνιάδης Ευάγγελος

Σωτήριος

7,00

Ηλεκτρονικής

84

Στραβάς Νικόλαος

Αθανάσιος

6,90

Διοίκησης Επιχειρήσεων

85

Πούλιος Κωνσταντίνος

Νικόλαος

6,90

Πολιτικών-έργων υποδομής

86

Λούνη Ειρήνη

Μιχαήλ

6,90

Μηχανολογίας

87

Κώστας Αλέξανδρος

Δημήτριος

6,90

Διοίκησης Επιχειρήσεων

88

Δάτση Φωτεινή

Αριστείδης

6,90

Λογιστικής

89

Γιαννάκη Δεοδώρα

Σωκράτης

6,90

Διοικητικής Τεχνολογίας

90

Ζαφειροπούλου Ουρανία

Γεώργιος

6,83

Επιχειρήσεων Ανατλ. Ευρ. Χωρών

91

Αντωνιάδου Ανατολή

Στέφανος

6,83

Λογιστικής

92

Τσαβδαρίδου Μαρία

Σάββας

6,80

Οχημάτων

93

Τριανταφυλλίδου Βαρβάρα

Διογένης

6,80

Λογιστικής

94

Κεφαλούκα Ευθυμία

Ιωάννης

6,80

Πληροφορικής και τεχνολογίας υπολογιστών

95

Καράμπελα Αγαθή

Μενέλαος

6,80

Λογιστικής

96

Ελευθεριάδου Καλλιόπη

Ιωάννης

6,80

Τεχνολόγων Ιατρικών Εργαστηρίων

97

Διάφα Ναούμα

Ιωάννης

6,80

Λογιστικής

98

Τόλη Ελένη

Γεώργιος

6,76

Χρηματοοικονομικής και ελεγκτικής

99

Γερμάνη Ελευθερία

Χρήστος

6,76

Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας

100

Τσακιράκη Φωτεινή

Γεώργιος

6,70

Τουριστικών Επιχειρήσεων

101

Ρικούδης Χρήστος

Σπυρίδων

6,70

Λογιστικής

102

Παρασίδης Αβραάμ

Χαράλαμπος

6,70

Στελεχών Συνεταιριστικών Οργανώσεων

103

Κυριακίδου Φωτεινή

Ιωάννης

6,70

Ηλεκτρονικής

104

Δηματάτη Ευδοκία

Ξενοφών

6,70

Διοίκησης Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας

105

Βύττας Βασίλειος

Μιλτιάδης

6,70

Λογιστικής

106

Αναστασιάδης Παύλος

Δημήτριος

6,70

Διοίκησης Επιχειρήσεων

107

Κουπάνη Αντωνία

Ιωάννης

6,69

Διοίκησης Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας

108

Ζαγόρα Ιωάννα

Κωνσταντίνος

6,64

Διοίκησης Επιχειρήσεων

109

Μπατάρα Αφροδίτη

Δημήτριος

6,60

Λογιστικής

110

Μάρης Γεώργιος

Παναγιώτης

6,60

Ηλεκτρονικής

111

Ευαγγελίδης Αλέξανδρος

Ιωάννης

6,60

Οχημάτων

112

Ακριβός Δημήτριος

Γεώργιος

6,60

Διοίκησης Μονάδων Τοπικής Αυτοδιοίκησης

113

Αγγελάκη Ζουμπουλία

Ιωάννης

6,60

Τουριστικών Επιχειρήσεων

114

Ξάνθη Βασιλική

Χρήστος

6,50

Φυτικής Παραγωγής

115

Κουρτζανίδης Ευστράτιος

Αντώνιος

6,50

Αυτοματισμού

116

Ζάχος Δημήτριος

Ιωάννης

6,50

Μηχανολογίας

117

Βλαχάκης Γεώργιος

Πέτρος

6,50

Λογιστικής

118

Κοντοπούλου Άννα

Ιωάννης

6,47

Ζωικής Παραγωγής

119

Τζήμος Νικόλαος

Δημήτριος

6,43

Ηλεκτρονικής

120

Περίδου Κρίστι

Ιωάννης

6,42

Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών

121

Ζαφειρίδης Νικόλαος

Κωνσταντίνος

6,40

Εμπορίας και Διαφήμισης

122

Φιλοκώστα Ευαγγελία

Παναγιώτης

6,34

Εφαρμογών Πληρ/κής στη Διοίκηση και Οικονομία

123

Χατζηαυγουστίδης Παναγιώτης

Αθανάσιος

6,30

Οχημάτων

124

Ζωίτσης-Καραθανάσης Δημήτριος

Σωτήριος

6,29

Τουριστικών Επιχειρήσεων

125

Τάκας Σπυρίδων

Κωνσταντίνος

6,20

Λογιστικής

126

Καραβασίλης Παύλος

Γεώργιος

6,20

Διοίκησης Γεωργικών Εκμεταλλεύσεων

127

Χατζηαναστασίου Ελευθέριος

Ιωάννης

6,13

Λογιστικής

128

Στραβάκος Παναγιώτης

Ευστάθιος

6,10

Κινησιοθεραπίας

129

Βαζούρας Δημήτριος

Χρήστος

6,10

Λογιστικής

130

Ιωάννου Όλγα

Γεώργιος

6,05

Γεωργικών Μηχανών και Αρδεύσεων

131

Παυλίδου Χαρίκλεια

Ιωάννης

6,03

Λογιστικής

132

Μποφίλιος Γεράσιμος

Ευάγγελος

6,00

Μηχανολογίας

133

Μηλίκου Πελαγία

Ευάγγελος

6,00

Λογιστικής

134

Γούλα Ασημένια

Βασίλειος

6,00

Διοίκησης Επιχειρήσεων

135

Αλεξανδρόπουλος Παναγιώτης

Αθανάσιος

6,00

Φυτικής Παραγωγής

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

Δεν κατέθεσε αίτηση για κατατακτήριες- υπέβαλε μόνο αντίγραφο πτυχίου