Τμήμα Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών
Σχολή Οικονομικών και Περιφερειακών Σπουδών
ΚΑΤΑΤΑΞΕΙΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2010 - 2011
Θεματική Ενότητα: Βαλκανικών,Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών
Κατηγορίες: Νέα Τμήματος

Στα πλαίσια της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων των κατατάξεων πτυχιούχων για το ακαδημαϊκό έτος 2010 – 2011 αναρτούμε τα αποτελέσματα των συμμετεχόντων ως εξής:
-Για την κατηγορία Πτυχιούχων Α.Ε.Ι. τους πρώτους 15 από τους οποίους θα κληθεί να εγγραφεί ο πρώτος.
-Για την κατηγορία Πτυχιούχων Τ.Ε.Ι. τους πρώτους 20 από τους οποίους θα κληθούν να εγγραφούν οι πρώτοι τέσσερεις.
-Για την κατηγορία Αποφοίτων σχολών Υπερδιετούς φοίτησης τους πρώτους 10 από τους οποίους θα κληθεί να εγγραφεί ο πρώτος.
Σημειώνουμε ότι:
1. Τα ανωτέρω ποσοστά εγγραφόμενων ανά κατηγορία προκύπτουν από την κείμενη νομοθεσία σε συνάρτηση με των αριθμό εισακτέων στο Τμήμα μας.
2. Σε περίπτωση που κάποιος υποψήφιος δεν επιθυμεί να εγγραφεί η γραμματεία καλεί τον αμέσως επόμενο κατόπιν υποβολής Υ.Δ. του ανωτέρω ότι δεν επιθυμεί την εγγραφή του στο Τμήμα μας. &
3. Όπου υπήρχε ισοβαθμία μεταξύ υποψηφίων διενεργήθηκε κλήρωση στην αρίθμ. 18/9-2-2011 συνεδρίαση της Π.Γ.Σ. προκειμένου να προκύψει η παρούσα σειρά κατάταξης.
11-2-2011

Ο Γραμματέας του Τμήματος Β.Σ.Α.Σ.
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΚΑΣ


ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΜΗΜΑ Β.Σ.Α.Σ ΚΑΤΑΤΑΞΕΙΣ ΠΤΥΧ. ΑΕΙ 2011

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

ΤΜΗΜΑ

ΒΑΘΜΟΣ

1

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΡΟΛΟΣ

ΑΠΘ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ

9,82

2

ΠΟΥΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ

9,74

3

ΜΑΙΣΤΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΠΘ - Ν.Ο.Ε.

ΝΟΜΙΚΗΣ

9,65

4

ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ

9,64

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΘΩΜΑΗ

ΑΠΘ -ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

9,57

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ

9,52

7

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

9,51

8

ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΠΘ -ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ

9,50

9

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

9,46

10

ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ

9,45

11

ΣΤΑΥΡΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ

9,44

12

ΜΠΟΝΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

9,41

13

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ

9,40

14

ΠΛΑΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

9,40

15

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΠΘ - ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝΤΕΧΝΩΝ

9,39



ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΜΗΜΑ Β.Σ.Α.Σ ΚΑΤΑΤΑΞΕΙΣ ΠΤΥΧ ΤΕΙ 2011

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

ΤΜΗΜΑ

ΒΑΘΜΟΣ

1

ΞΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΔΟΚΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ

 

9,73

2

ΡΑΔΟΒΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

9,40

3

ΚΥΘΡΕΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

9,27

4

ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΕΛΣΙΝΤΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

9,27

5

ΤΣΑΒΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

9,10

6

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΩΜΑΗ

ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

9,00

7

ΜΑΣΤΙΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΧΟΛΗ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ

 

9,00

8

ΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ

8,95

9

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ –ΣΧΟΛΗ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ

 

8,90

10

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ

ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

8,80

11

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ

8,75

12

ΓΕΤΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

8,75

13

ΖΟΦΙΝΣΚΑΜΑΡΤΙΝΑ-ΡΩΜΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

8,70

14

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

8,70

15

ΣΑΡΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

 

8,67



ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΜΗΜΑ Β.Σ.Α.Σ ΚΑΤΑΤΑΞΕΙΣ ΠΤΥΧ. ΣΧ. ΥΠΕΡΔΙΕΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΣΗΣ 2011

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

ΤΜΗΜΑ

ΒΑΘΜΟΣ

1

ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

9,54

2

ΚΟΥΜΠΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

9,52

3

ΔΑΛΑΚΑ ΣΟΦΙΑ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

9,39

4

ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

9,36

5

ΝΤΗΜΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

9,33

6

ΝΤΟΝΤΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

9,32

7

ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

9,29

8

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

9,29

9

ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

 

9,23

10

ΓΙΑΚΟΥΠ ΣΙΝΑΝ

ΕΙΔΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

9,18