ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ 2016
Θεματική Ενότητα: Π.Μ.Σ. στην Ειδική Αγωγή, Εκπαίδευση και Αποκατάσταση
Κατηγορίες: Νέα Τμήματος

Μετά από έγγραφη ενημέρωση των επιτυχόντων της Θεματικής Ενότητας των Ήπιων Εκπαιδευτικών Αναγκών κκ Κάντσιου, Κουρτέση και Παπά ότι δεν επιθυμούν να εγγραφούν στο ΠΜΣ «Ειδική Αγωγή Εκπαίδευση και Αποκατάσταση», αποφασίζεται να κληθούν προς εγγραφή οι επιλαχόντες κκ Γώγου Μ., Μουστακίδου Π., Παπαχαραλάμπους Α.

Αντίστοιχα στις υπόλοιπες Θεματικές Ενότητες προκύπτουν τα εξής:

Στην Θεματική Ενότητα της Οπτικής Αναπηρίας στην θέση της κ Κατσιόλα Στεργιανής καλείται η κ Τσιουμάνη Ε. και στην Θεματική Ενότητα της Νοητικής Αναπηρίας και των Πολλαπλών Αναπηριών στις θέσεις των κκ Γαβριλάκη, Γιαννόπουλου και Θεοδωρίδου καλούνται οι κκ Ταταράκη Β., Βαξεβανάκη ¶. και Χατζηαθανασίου Σ.

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ 2016

ΟΠΤΙΚΗ

Ονοματεπώνυμο

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

2

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

3

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

4

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΚΑΤΗΦΕΝΙΑ

5

ΑΧΝΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

6

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

7

ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

8

ΓΛΕΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ

9

ΚΑΛΠΙΑ ΒΑΙΑ

10

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

11

ΛΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12

ΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

13

ΛΙΑΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

14

ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

15

ΜΠΑΝΤΗ ΑΡΕΤΗ

16

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ

17

ΠΕΙΤΖΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

18

ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ

19

ΤΣΙΟΥΜΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

20

ΧΑΙΔΑΛΗ ΖΩΗ

21

ΧΑΙΤΑ ΜΑΡΘΑ

ΗΠΙΕΣ

α/α

Ονοματεπώνυμο

1

Γρηγοριάδης Ιωάννης

2

ΓΩΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

3

Ζυγοροδημου Φανή

4

Καλλιοντζής Γεώργιος

5

Κατσιγιάννη Μυρτώ

6

Κώστογλου Ζωη

7

Λουκαταρη φανη

8

ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΠΗΓΗ

9

Παπαβασιλείου Ειρήνη

10

παπασταματιου νικολαοσ

11

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

12

πενταρακη αννα

13

Πέσιου Ευαγγελία

14

ρουζιου ΕΥΓΕΝΙΑ

15

σαλμανιδου μακρινα

16

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

17

σουβερμεζλη στυλιανη

18

τσανανα μαρια

19

τσανη ειρηνη

20

χΑΤΖΉ μΑΡΊΑ

21

Χατζηαθανασίου Μυρτώ


ΝΟΗΤΙΚΗ

α/α

Ονοματεπώνυμο

1

ΑΠΑΝΟΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ

3

ΒΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

4

ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5

ΒΙΤΚΟΥ ΑΘΗΝΑ

6

ΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

7

ΓΚΟΛΦΟΥ ΧΑΪΔΩ

8

ΖΑΓΚΟΥΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

9

ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10

ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΜΑΡΙΑ

11

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ

12

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

13

ΜΠΑΙΚΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

14

ΜΠΑΡΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

15

ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

17

ΤΑΤΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

18

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19

ΧΑΛΑΣΤΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

20

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

21

ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ