ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΤΗΣ/ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Σήμερα,  Δευτέρα 14 Ιουνίου 2021, συνήλθε η Τριμελής Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή, απαρτιζόμενη από τα τακτικά μέλη της, όπως ορίστηκαν με την υπ΄ αριθμ 119/11-06-2021 Πράξη του Κοσμήτορα της Σχολής Οικονομικών και Περιφερειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, με θέμα τον ορισμό ενός μέλους της ως διαχειριστή της εκλογικής διαδικασίας, για την ανάδειξη Προέδρου και Αναπληρωτή Προέδρου, του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών, βάσει του άρθρου 3 παρ. 2 της υπ’ αριθμ. 60944/Ζ1/2021 Κοινής Υπουργικής Απόφασης (ΦΕΚ 2358/Β΄/03-06-2021).

Ορίζει:

τον κ. Ελευθέριο Φιλιππιάδη, Επίκουρο Καθηγητή του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών, τακτικό μέλος της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής, ως διαχειριστή της σχετικής εκλογικής διαδικασίας του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών, της Σχολής Οικονομικών και Περιφερειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Ο Πρόεδρος της Τριμελούς Εφορευτικής Επιτροπής

Καθηγητής Αναστάσιος Οικονομίδης