Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος "Απόκτηση Ακαδημαϊκής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού 2021-2022 στο Τμήμα Οικονομικών Επιστημών"

Δημοσιεύεται η Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, για υποβολή αιτήσεων υποψηφιότητας από Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού στο πλαίσιο υλοποίησης  του Υποέργου (1) «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού 2021-2022 στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας» της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού 2021-2022 στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας», με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5129390.

Επισημαίνεται ότι φέτος οι αιτήσεις γίνονται αποκλειστικά ηλεκτρονικά, μέσω της πλατφόρμας που έχει δημιουργήσει ο ΕΛΚΕ για την υποβολή αιτήσεων στις Προσκλήσεις Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος στα έργα που διαχειρίζεται.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες για τις εν λόγω προσκλήσεις καλούνται να υποβάλουν τον ηλεκτρονικό φάκελο υποψηφιότητάς τους, από 09/07/2021 έως 28/07/2021 στο σύνδεσμο που ακολουθεί:

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να απευθύνονται στο Τμήμα Παρακολούθησης Προγραμμάτων της ΜΟΔΥ του ΕΛΚΕ του Πανεπιστημίου Μακεδονίας (τηλ. 2310 891 112, 462, 606., e-mail pape_elke@uom.edu.gr.)