Έρευνα ικανοποίησης χρηστών Γραφείου Διασύνδεσης, ακαδ. έτος 2020-2021

Μία ομολογουμένως διαφορετική «σχολική» χρονιά έφτασε στο τέλος της!

Ευχόμαστε οι νέες συνθήκες που διαμορφώθηκαν λόγω της Πανδημίας, να μην σας εμπόδισαν να σχεδιάσετε και να διεκδικήσετε τους ακαδημαϊκούς και επαγγελματικούς σας στόχους.

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας παρέμεινε στη διάθεσή σας όλη τη χρονιά παρέχοντας εξ’ αποστάσεως το σύνολο των υπηρεσιών του και τώρα, λίγο πριν ξεκινήσουμε τις καλοκαιρινές μας διακοπές, σας παρακαλούμε να μας επικοινωνήσετε τις εντυπώσεις και την προσωπική σας εκτίμηση για τις διαδικτυακές μας υπηρεσίες, αφιερώνοντας 5-7' στην συμπλήρωση του ερωτηματολόγιου που θα βρειτε στον σύνδεσμο:

Σας διαβεβαιώνουμε ότι η ανωνυμία σας διαφυλάσσεται πλήρως στο παρόν ερωτηματολόγιο, εκτός αν εσείς επιθυμείτε να αναφέρετε τα προσωπικά στοιχεία ώστε να μας δώσετε περισσότερες πληροφορίες για την εξέλιξη των σπουδών ή/και της επαγγελματικής σας σταδιοδρομίας.