Ψήφισμα του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής για τον αιφνίδιο θάνατο του Καθηγητή Θωμά Χατζηγάγιου

Ο Πρόεδρος, τα μέλη Διδακτικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού, Ειδικού Διδακτικού Προσωπικού, Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού και Διοικητικού Προσωπικού του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων, του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, εκφράζουν τη βαθύτατη θλίψη και οδύνη για τον αιφνίδιο θάνατο του Καθηγητή Θωμά Χατζηγάγιου. Ο Εκλιπών, υπηρέτησε το Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, ανελλιπώς και με ζήλο, από το 1993.

Το Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής αποφάσισε:

1. Να κατατεθεί στεφάνι στη μνήμη του εκ μέρους του Τμήματος.

2. Να εκφράσει τα ειλικρινή συλλυπητήριά στην οικογένειά του και στους οικείους του εκλιπόντος με την επίδοση του παρόντος ψηφίσματος στην οικογένεια του εκλιπόντος.

3. Το ψήφισμα να δημοσιευθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος και της Σχολής.

Ο Πρόεδρος,
τα μέλη ΔΕΠ και το