Ψήφισμα για τον αιφνίδιο θάνατο της Υπατίας Κωνσταντινίδου, ΕΤΕΠ του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

Ο Πρόεδρος, τα μέλη Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού, Ειδικού Διδακτικού Προσωπικού, Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού και Διοικητικού Προσωπικού του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων, του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, εκφράζουν τη βαθύτατη θλίψη και οδύνη για τον αιφνίδιο θάνατο της Υπατίας Κωνσταντινίδου, ΕΤΕΠ του Τμήματος από το 1997, προσφέροντας τις υπηρεσίες της με ζήλο και αφοσίωση.

Το Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής αποφάσισε:

1. Να κατατεθεί στεφάνι στη μνήμη της εκ μέρους του Τμήματος.

2. Να εκφράσει τα ειλικρινή συλλυπητήριά στην οικογένειά της και στους οικείους της εκλιπούσας με την επίδοση του παρόντος ψηφίσματος στην οικογένεια της εκλιπούσας.

3. Το ψήφισμα να δημοσιευθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος και της Σχολής.

Ο Πρόεδρος
τα μέλη Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού,