Δικαιολογητικά Ορκωμοσίας

Ημερομηνία Λήξης Προκήρυξης: 2022-05-13

Δικαιολογητικά Ορκωμοσίας

Οι φοιτητές που ολοκλήρωσαν τη φοίτησή τους μπορούν να υποβάλλουν  τα παρακάτω δικαιολογητικά για την επόμενη ορκωμοσία του Τμήματος  από

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/04/2022 έως και ΤΡΙΤΗ 10/05/2022

Δικαιολογητικά

1. Αίτηση Ορκωμοσίας

2. Βιβλιάριο Σπουδών (εάν υπάρχει –αφορά φοιτητές με Α.Μ…./09 και παλαιότερους)

3. Ακαδημαϊκή Ταυτότητα- ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ-ΠΑΣΟ ΘΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΤΕ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ Ή ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΤΗΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ Ή ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ COV.GR

4. Ηλεκτρονική αίτηση προς τη Βιβλιοθήκη για έλεγχο εκκρεμοτήτων προς αυτήν και τον ΕΥΔΟΞΟ (http://www.lib.uom.gr/index.php/el/aitisi-elegxou-mi-ekkremotitas?view=form). Σε περίπτωση εκκρεμότητας, αυτή θα πρέπει να διευθετηθεί με τη Βιβλιοθήκη ώστε να μπορέσει να εκδοθεί η σχετική βεβαίωση μη εκκρεμότητας. Την σχετική βεβαίωση την λαμβάνει η Γραμματεία από την βιβλιοθήκη.

5. Αποδεικτικό κατάθεσης (για όσους επιθυμούν) 18€ για την έκδοση παπύρου στην Τράπεζα Πειραιώς Αριθμός Λογαριασμού : 5202-070107-503, ΙΒΑΝ: GR81 0172 2020 0052 0207 0107 503

6. Βιβλιάριο Υγείας (εάν έχει χορηγηθεί από το Παν/μιο)

7. Κάρτα σίτισης (εάν έχει χορηγηθεί από το Παν/μιο)

H αίτηση ορκωμοσίας, η δήλωση απώλειας ή υπεύθυνη δήλωση απώλειας φοιτητικής ταυτότητας/πάσου,(για όσους το έχουν απολέσει),  καθώς και το παράβολο για τον πάπυρο, μπορούν  να αποσταλούν ηλεκτρονικά στο e-mail της Γραμματείας, lxr@uom.edu.gr.

Τα δικαιολογητικά, (2,6, και 7)  και κυρίως η φοιτητική ταυτότητα θα πρέπει να αποσταλούν ταχυδρομικά στη διεύθυνση: Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, Γραμματεία Λογιστικής και Χρημ/κής Ημιώροφος αρ.1, Εγνατία 156, Τ.Κ. 54636 Θεσσαλονίκη.

Για τον χρόνο και τον τρόπο διεξαγωγής της ορκωμοσίας  θα υπάρξει  νεότερη ανακοίνωση στην ιστοσελίδα του Τμήματος.

Από τη Γραμματεία
του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής