ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ–ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022-2023

1. Να ακολουθείτε τις οδηγίες των διδασκόντων και επιτηρητών του κάθε εξεταζόμενου μαθήματος.
  2. Να συμβουλεύεστε το πρόγραμμα εξετάσεων το οποίο είναι αναρτημένο στην ιστοσελίδα του Τμήματος σε τακτά διαστήματα μήπως υπάρξει αλλαγή.
  3. Να προσκομίζετε την φοιτητική σας ταυτότητα για τη συμμετοχή σας στην εξεταστική. Σε περίπτωση απώλειας αυτής, βεβαίωση σπουδών από την Γραμματεία.
  4. Οι εργαζόμενοι φοιτητές-τριες και  οι υπηρετούντες την θητεία τους, για να δικαιολογήσουν τη χορήγηση αδείας απουσίας τους , συμπληρώνουν υπηρεσιακό σημείωμα το οποίο είναι αναρτημένο στην ιστοσελίδα του Τμήματος (Φοιτητικά-Έντυπα) και σε έντυπη μορφή στη θυρίδα της Γραμματείας. Το υπηρεσιακό σημείωμα υπογράφεται από τον Διδάσκοντα ή τον Επιτηρητή και σφραγίζεται από τη Γραμματεία κατά τις ώρες εξυπηρέτησης (11:30-13:00)