Athens Negotiations Tournament: Πανελλήνιος Φοιτητικός Διαγωνισμός Διαπραγματεύσεων - Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Ο Πανελλήνιος Φοιτητικός Διαγωνισμός Διαπραγματεύσεων Athens Negotiations Tournament επιστρέφει για ακόμη μια χρονιά με ένα Σαββατοκύριακο γεμάτο δύσκολες αναμετρήσεις και συναρπαστικές συμφωνίες. Φέτος, ο Διαγωνισμός θα πραγματοποιηθεί αποκλειστικά δια ζώσης και υπόσχεται μία μοναδική εμπειρία για όλους τους συμμετέχοντές του.
Το Athens Negotiations Tournament, ή αλλιώς A.N.T., ιδρύθηκε με πρωτοβουλία του Tμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και έχει ως Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Αναπληρωτή Καθηγητή του Ο.Π.Α., Δρ. Ηλία Καπουτσή.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του διαγωνισμού ant.aueb.gr, ενώ η αίτηση (έως 2.4.2023) υπάρχει στον ακόλουθο σύνδεσμο: ANT_Application

Λήψη Αρχείων / Downloads