Επικαιροποιημένος Πίνακας Υποψηφίων για τη Θέση Εσωτερικού Μέλους του Συμβουλίου Διοίκησης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Σήμερα στις δεκατρείς (13) Απριλίου 2023, ημέρα Μεγάλη Πέμπτη και ώρα 11.00, συνήλθαν διαδικτυακά ο Πρόεδρος και τα μέλη της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής (Κ.Ε.Ε.) που ορίστηκαν με την υπ' αριθμ. πρωτ. 3534/17.3.2023 (ΑΔΑ: 60ΝΗ469Β7Ι-1ΩΗ) Πράξη συγκρότησης της Κ.Ε.Ε. στο πλαίσιο της διαδικασίας εκλογής εσωτερικών μελών του Συμβουλίου Διοίκησης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας (2023-2026).

Κατά τη συνεδρίασή της, η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή εξέτασε την υπ' αριθμ. πρωτ. 4074/12.04.2023 αίτηση του Καθηγητή Ιωάννη Ρεφανίδη του Αποστόλου με την οποία αποσύρει την υπ’ αριθμ. 3171/17.2.2023 υποψηφιότητά του και αποφάσισε ομοφώνως να επικαιροποιήσει τον από 7.4.2023 πίνακα υποψηφίων για τη θέση του εσωτερικού μέλους του Συμβουλίου Διοίκησης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας ως ακολούθως (με αλφαβητική σειρά):

Α/Α

Ονοματεπώνυμο - Πατρώνυμο

Σχολή

Αλεξανδροπούλου Ευγενία του Κωνσταντίνου

Σχολή Επιστημών Πληροφορίας

Δεληπάλλα Σοφία του Σιδέρη

Σχολή Οικονομικών & Περιφερειακών Σπουδών

Ευαγγελίδης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Σχολή Επιστημών Πληροφορίας

Κατρανίδης Στυλιανός του Δημητρίου

Σχολή Οικονομικών & Περιφερειακών Σπουδών

Νεγκάκης Χρήστος του Ιωάννη

Σχολή Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων

Νίκας Χρήστος του Παναγιώτη

Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος του Σωφρονίου

Σουμπενιώτης Δημήτριος του Νικολάου

Σχολή Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων

Χασιώτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Οι υπογραφές έχουν τεθεί στο πρωτότυπο που κατατέθηκε στον αρμόδιο Αντιπρύτανη Δημήτριο Κυρκιλή.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Νικόλαος Σαμαράς, Καθηγητής του Τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής

ΤΑ ΜΕΛΗ

Παναγιωτίδης Θεόδωρος, Καθηγητής του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών