Τμήμα Εφαρμοσμένης Πληροφορικής: Έναρξη Δηλώσεων Συγγραμμάτων Χειμερινού Εξαμήνου Ακ. Έτους 2018-2019

Έναρξη Δηλώσεων Συγγραμμάτων Χειμερινού Εξαμήνου Ακ. Έτους 2018-2019

Σύμφωνα με το έγγραφο (https://eudoxus.gr/files/Dianomi_Xeimerinou_2018-19.pdf) του Υπουργείου Παιδείας,

οι δηλώσεις συγγραμμάτων των φοιτητών ξεκίνησαν την Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2018 και θα ολοκληρωθούν την Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου 2018
και η διανομή συγγραμμάτων για το χειμερινό εξάμηνο ξεκίνησε την Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2018 και θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή 11 Ιανουαρίου 2019.

Υπενθυμίζεται ότι υποχρεούστε να προβείτε πρώτα σε δήλωση μαθημάτων και δικαιούστε να παραλάβετε συγγράμματα μόνο για τα μαθήματα εκείνα τα οποία έχετε συμπεριλάβει κατά το τρέχον εξάμηνο στη δήλωση μαθημάτων σας.

Επισημαίνεται ότι βάσει της ισχύουσας νομοθεσίας οι φοιτητές που έχετε υπερβεί τα ν+2 έτη σπουδών δεν δικαιούστε δωρεάν διδακτικά συγγράμματα.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος