Ημερίδα για τη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού

Θεσσαλονίκη, Δευτέρα, 15 Απριλίου 2019

Οι τελευταίες εξελίξεις στον τομέα της Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού και η εφαρμογή τους στην ελληνική πραγματικότητα θα παρουσιαστούν στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, κατά τη διάρκεια ημερίδας με τίτλο «Καινοτόμες πρακτικές Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού στις ελληνικές επιχειρήσεις».

Η εκδήλωση, την οποία διοργανώνει το Εργαστήριο Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου, θα πραγματοποιηθεί μεθαύριο, Τετάρτη 17 Απριλίου 2019, στις 8 το βράδυ, στο Αμφιθέατρο Τελετών του Ιδρύματος.

Πρόκειται για την τρίτη ανάλογη ημερίδα που διοργανώνει το συγκεκριμένο Εργαστήριο και σε αυτήν θα παρουσιάσουν τις εισηγήσεις τους διακεκριμένοι μάνατζερ ελληνικών επιχειρήσεων. Η εκδήλωση διοργανώνεται με τις χορηγίες του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Υπηρεσιών Υγείας και του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΜΒΑ) του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Λήψη Αρχείων / Downloads