Careers in Accounting and Finance: επαγγελματικές προοπτικές των αποφοίτων του ΠΜΣ στη Λογιστική Φορολογία και Χρηματοοικονομική Διοίκηση

Ημερομηνία Έναρξης
2019-04-11 17:00:00

Ημερομηνία Λήξης
2019-04-11 22:00:00

uom accfin heading

Θεσσαλονίκη, 08 Απριλίου 2019

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Λογιστική Φορολογία και Χρηματοοικονομική Διοίκηση του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας διοργανώνει εκδήλωση με θέμα:

"Careers in Accounting and Finance"

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 11 Απριλίου 2019, στις 5:00μμ στο Εργαστήριο Λογιστικής, Ελεγκτικής και Φορολογίας με Ηλεκτρονικές Εφαρμογές (3ος Όροφος, Κτήριο ΗΘ). Στην συνέχεια, θα ακολουθήσει συζήτηση για τις επαγγελματικές προοπτικές των αποφοίτων. Την συζήτηση θα συντονίσει, ο Καθηγητής κος Χρήστος Ι. Νεγκάκης, Κοσμήτορας και Διευθυντής των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής.

* Μετά την λήξη της εκδήλωσης, θα ακολουθήσει γεύμα (μπουφές).