Οι Πρυτανικές Αρχές του Πανεπιστημίου Μακεδονίας στην εκδήλωση εορτασμού της Εθνικής Επετείου της Γαλλικής Δημοκρατίας

Εκδήλωση για τον εορτασμό της Εθνικής Επετείου της Γαλλικής Δημοκρατίας πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 15 Ιουλίου 2019 και ώρα 20:30, στη Θεσσαλονίκη.

Σε μία ιδιαίτερη τελετή, ο Γενικός Πρόξενος της Γαλλίας και Διευθυντής του Γαλλικού Ινστιτούτου Θεσσαλονίκης Philippe RAY και η σύζυγός του, υποδέχθηκαν τους καλεσμένους τους στον προαύλιο χώρο της Ναυτικής Διοίκησης Βορείου Ελλάδος.

Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία του ο Πρύτανης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, Καθηγητής Στυλιανός Δ. Κατρανίδης.

F1

F2