ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΣΙΤΙΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2019-2020

Οι φοιτητές του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, έχουν την δυνατότητα να υποβάλλουν ηλεκτρονικά την αίτηση για την χορήγηση δωρεάν σίτισης ακαδ. έτους  2019-2020, μέσα από την ηλεκτρονική πλατφόρμα του Πανεπιστημίου μας, χρησιμοποιώντας το λογαριασμό τους τύπου user@uom.edu.gr

Η ηλεκτρονική  πλατφόρμα  θα είναι ανοικτή από την Δευτέρα  2  Σεπτεμβρίου 12:00 μ.μ.  έως και την Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2019  και ώρα 09:00 π.μ.

Oι  πρωτοετείς  φοιτητές ακαδ. έτους 2019-2020, θα υποβάλλουν ηλεκτρονικά την αίτηση, για χορήγηση δωρεάν σίτισης μετά την ολοκλήρωση της εγγραφής – ταυτοποίησης στις Γραμματείες των Τμημάτων και την απόκτηση των στοιχείων του λογαριασμού τους. Οι ημερομηνίες για την υποβολή αίτησης θα ανακοινωθούν εγκαίρως.

Τα αρχεία που θα επισυνάψετε πρέπει να είναι είτε σαρωμένα από σαρωτή (scanner) είτε ΕΥΚΡΙΝΩΣ φωτογραφημένα. Mπορεί να είναι τύπου .pdf ή .doc ή αρχεία εικόνας.

Από  το  Γραφείο  Φοιτητικής  Μέριμνας