ΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ

Ψ Η Φ Ι Σ Μ Α

Ο Πρόεδρος, τα μέλη του Διδακτικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού, Ειδικού και Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού, Ειδικού Τεχνικού, και Διοικητικού Προσωπικού και του Προσωπικού του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, εκφράζουν τη βαθύτατη τους θλίψη και οδύνη για τον θάνατο του Καθηγητή Χρήστου Νικολαίδη. Ο Εκλιπών, υπηρέτησε το Τμήμα από το 1999 ανελλιπώς και με ιδιαίτερο ζήλο.

Το Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, ομόφωνα, αποφάσισε:

1. Τα μέλη του Τμήματος να παραστούν στη νεκρώσιμη ακολουθία που θα γίνει σήμερα 25/09/2019 στις 17:00 στον Ιερό Ναό του Αγ. Γεωργίου στο Φίλυρο, Θεσσαλονίκης.
  2. Να εκφράσει τα ειλικρινή συλλυπητήριά στην οικογένειά του και στους οικείους του εκλιπόντος.
  3. Να κατατεθεί στεφάνι στη μνήμη του εκλιπόντος εκ μέρους του Τμήματος.
  4. Να δημοσιευθεί το ψήφισμα στην ιστοσελίδα του Τμήματος και της Σχολής.

Ο Πρόεδρος,
τα μέλη ΔΕΠ και το