Dare2Explore

Ημερομηνία Λήξης Προκήρυξης: 2019-10-11

Ξεκίνησε το ακαδημαϊκό σου εξάμηνο διαφορετικά!

Είσαιέτοιμοςναξεφύγειςαπ'τηνκαθημερινότητασου;

Τι σημαίνει για εσένα explore; Και κατά πόσο οι νέοι τολμάνε να ανακαλύψουν;

Το Dare2Explore θα βρίσκεται στο Πανεπιστήμιο σου και σου δίνει τη δυνατότητα να ανακαλύψεις τη δύναμη των soft skills, τωνπροκλήσεωνκαιτουεθελοντισμού και πως αυτά διαμορφώνουν ένα ανταγωνιστικό βιογραφικό.

Tο Dare2Explore θα σου δώσει τη δυνατότητα να γνωρίσεις και εσύ τα προγράμματα που σου παρέχουν την ευκαιρία να τολμήσεις και να συμμετέχεις σε ένα από αυτά.

Σε περιμένουμετηνΠέμπτη 10 Οκτωβρίου, στις 12 μ.μ. στηνΑίθουσαΣυνεδρίωντουΠανεπιστημίουΜακεδονίας.

Φέρε την παρέα σου και άνοιξε της τα μάτια ;)

Μην χάνεις χρόνο και ξεκίνα το δικό σου explore δηλώνοντάς τώρα συμμετοχή.

Βρεςμαςστο Facebook εδώ.

AIESEC, ομεγαλύτεροςνεανικόςοργανισμός παγκοσμίως, μέσωτου προγράμματος Global Volunteer, σου προσφέρειτηνευκαιρίαναδραστηριοποιηθείςκιεσύσεένακοινωνικό project στοεξωτερικό πάνωστους 17 ΠαγκόσμιουςΣτόχουςτωνΗνωμένωνΕθνών (#GlobalGoals) γιαέξιεβδομάδεςκαιναζήσειςμιαέντονηδιαπολιτισμικήεμπειρία, αναπτύσσονταςδεξιότητεςκαικάνονταςφίλουςαπόόλοτονκόσμο.