Τμήμα Εφαρμοσμένης Πληροφορικής: Κάλεσμα για συμμετοχή στις θεατρικές δράσεις ΚΘΒΕ - ΠΑΜΑΚ

Ημερομηνία Έναρξης
2019-10-16 00:00:00

Ημερομηνία Λήξης
2019-10-16 00:00:00

Αν μαζί με τα Οικονομικά, τη Διοίκηση Επιχειρήσεων, την Πληροφορική, τη Λογιστική, την Ειδική Αγωγή, τη Μουσική Επιστήμη και τις Διεθνείς Σχέσεις,σε ενδιαφέρει και το θέατρο ή απλά θέλεις να βελτιώσεις την κίνηση, την ορθοφωνία, τους αυτοσχεδιασμούς σου, μέσα από μια ομαδική δραστηριότητα στο Πανεπιστήμιο,τότε,δήλωσε συμμετοχή για την ομάδα Άλικο ή το Θεατρικό Εργαστήρι και ετοιμάσου να παρουσιάσεις μία παράσταση και ένα έργο μαζί με τους συμφοιτητές σου.

Δείτε περισσότερες πληροφορίες για τη δράση.

Για να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας για συμμετοχή στην ομάδα «ΆΛΙΚΟ I» παρακαλείσθε όπως αποστείλετε τα στοιχεία σας: ονοματεπώνυμο, πατρώνυμο, τμήμα φοίτησης, κινητό τηλέφωνο και e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση rosap@uom.edu.gr έως και την Τετάρτη 16/10/2019, αναγράφοντας απαραιτήτως στο θέμα: ΆΛΙΚΟ Ι.