Ορκωμοσία Τμήματος

Σας ενημερώνουμε ότι η τελετή Ορκωμοσίας του Τμήματος ΒΣΑΣ θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 7/11/2019 στις 11:00 στο ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΕΛΕΤΩΝ του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Καλούνται οι υποψήφιοι πτυχιούχοι, εφόσον έχουν ανακοινωθεί όλες οι βαθμολογίες τους, να υποβάλλουν μέχρι και την Πέμπτη 24/10/2019  τα απαραίτητα κάτωθι δικαιολογητικά στη Γραμματεία του Τμήματος:

• Αίτηση συμμετοχής στην ορκωμοσία
  • Ηλεκτρονική Αίτηση Ελέγχου εκκρεμοτήτων με ΕΥΔΟΞΟ και Βιβλιοθήκη (η υποβολή της είναι υποχρεωτική για όλους) http://www.lib.uom.gr/index.php/el/aitisi-elegxou-mi-ekkremotitas?view=form
  • Πτυχιακή εργασία σε CD και μία εκτύπωση (εφόσον έχει γίνει)
  • Παράβολο κατάθεσης 18€ στην Τράπεζα Πειραιώς (αρ. λογ. 5202-070107-503 ή IBAN GR81 0178 2020 0052 0207 0107 503)
  • Ακαδημαϊκή ταυτότητα ή Βιβλιάριο σπουδών
  • Τελευταία κάρτα σίτισης (εφόσον υπάρχει)
  • Βιβλιάριο υγείας (εφόσον έχουν ασφαλιστεί από το Πανεπιστήμιο)

Τα δικαιολογητικά της ορκωμοσίας μπορούν να αποσταλούν με ταχυδρομείο ή ηλεκτρονικά εφόσον υπάρχει κώλυμα στη δια ζώσης παρουσία των υποψηφίων πτυχιούχων. Οι συμμετέχοντες θα πρέπει να προσέλθουν μισή ώρα νωρίτερα στο αμφιθέατρο από την ώρα τελετής ορκωμοσίας τους.

*Η ώρα ορκωμοσίας μπορεί να τροποποιηθεί με νεότερη ανακοίνωση σε περίπτωση που πραγματοποιηθούν δύο συνεχόμενες ορκωμοσίες.

Σας ευχαριστούμε

Η Γραμματεία του Τμήματος