Πες μας την δική σου ιστορία: Video αποφοίτων ΠΑΜΑΚ

Είσαι απόφοιτος/η του ΠΑΜΑΚ (σε επίπεδο πτυχίου);

Σε προσκαλούμε να δημιουργήσεις ένα προσωπικό video διάρκειας 1,5-2' που θα μας παρουσιάσεις την δική σου ιστορία ως φοιτητής/τρια στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας και πως προχώρησες, μετά την αποφοίτησή σου, στα επόμενα βήματα της σταδιοδρομίας σου.

Στόχος μας να ενθαρρύνουμε τους νέους φοιτητές μας να αξιοποιήσουν όλες τις ευκαιρίες που τους δίνει η φοιτητική τους ιδιότητα (Erasmus, πρακτική, φοιτητικοί σύλλογοι, διαγωνισμοί, εθελοντισμός, εργασίακ.λ.π.) για να "κτίσουν" το βιογραφικό τους σημείωμα,  από το πρώτο κιόλας έτος των σπουδών τους.

Αν θέλεις να μοιραστείς μαζί μας την δική σου εμπειρία, επικοινώνησε με την κα Παναγιωτίδου Σοφία, Σύμβουλο Σταδιοδρομίας,  στο pansof@uom.edu.gr για να συζητήσετε τις εμπειρίες σου και πως θα τις αποτυπώσεις στο video. #alumnivideo#edu#uom