Παράταση προθεσμίας κατάθεσης δωρεάς ως συμβολή στη μάχη εναντίον του COVID-19

Σε αυτήν τη δύσκολη περίοδο που διανύουμε, τόσο σε εθνικό όσο και παγκόσμιο επίπεδο, είναι αδιαμφισβήτητη η σημαντική προσφορά και ο καθημερινός αγώνας του ιατρικού και νοσηλευτικού προσωπικού της χώρας μας για την αντιμετώπιση της νόσου Covid-19.

Ο τραπεζικός λογαριασμός της Εταιρίας Αξιοποίησης και Διαχείρισης της Περιουσίας του Πανεπιστημίου μας αποφασίστηκε να παραμείνει ανοιχτός μέχρι και την Τρίτη 28 Απριλίου 2020, για να δέχεται τις δωρεές σας, στο πλαίσιο της πρωτοβουλίας «εξόρμηση προσφοράς και ανταπόδοσης» για την ενίσχυση των Μονάδων Εντατικής Θεραπείας των νοσοκομείων αναφοράς της πόλης μας ΑΧΕΠΑ και Γ.Ν. Παπανικολάου, στην οποία, μέχρι σήμερα, ένας μεγάλος αριθμός μελών της κοινότητάς μας έχει συνεισφέρει.

Τα στοιχεία για τη δωρεά σας είναι:

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

IBAN:  GR26 0172 2020 0052 0209 9405 694

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ: Προσφορά Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Κάθε ευρώ αποτελεί βοήθεια !

Σας ευχαριστούμε θερμά και ευχόμαστε να βγούμε νικητές από αυτήν την μάχη.

Από την Πρυτανεία