Όλες οι πληροφορίες και οδηγίες για τη συμμετοχή των φοιτητών στην εξεταστική περίοδο του εαρινού εξαμήνου ακαδ.έτους 2019-2020

Αγαπητοί φοιτητές/φοιτήτριες του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής,

στην ενότητα Εξετάσεις (Φοιτητικά Θέματα > Εξετάσεις) θα βρείτε όλες τις διαθέσιμες πληροφορίες και οδηγίες, καθώς και όλη την ενημέρωση (νέα-ανακοινώσεις) για τη συμμετοχή σας στη προσεχή εξεταστική περίοδο.

Σημαντικοί σύνδεσμοι:

1. οδηγίες πρός τους φοιτητές για τη διεξαγωγή εξετάσεων
  2. πρόγραμμα εξετάσεων
  3. Οδηγίες για τη χρήση της πλατφόρμας Eclass
  4. Οδηγίες για τη χρήση του Zoom
  5. υπεύθυνη δήλωση αδυναμίας συμμετοχής
    Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ.
  6. αίτηση δήλωσης μαθημάτων πρός εξέταση
    ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ.
  7. υπηρεσιακό σημείωμα συμμετοχής στις εξετάσεις
    ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΛΑΒΟΥΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥΣ.