ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΣΤΕΓΑΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Οι φοιτητές του Πανεπιστημίου Μακεδονίας (προπτυχιακοί, μεταπτυχιακοί, υποψήφιοι διδάκτορες), έχουν την δυνατότητα να υποβάλλουν ηλεκτρονικά την αίτηση για στέγαση ακαδ.έτους  2020-2021, μέσα από την ηλεκτρονική πλατφόρμα του Πανεπιστημίου μας, χρησιμοποιώντας το λογαριασμό τους τύπου user@uom.edu.gr

Η ηλεκτρονική  πλατφόρμα  θα είναι ανοικτή από την Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου 2020 12:00 μ.μ.  έως και την Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα  09:00 π.μ.

Oι  πρωτοετείς  φοιτητές ακαδ. έτους 2020-2021, θα υποβάλλουν ηλεκτρονικά την αίτηση, για την στέγαση μετά την ολοκλήρωση της εγγραφής – ταυτοποίησης στις Γραμματείες των Τμημάτων και την απόκτηση των στοιχείων του λογαριασμού τους. Οι ημερομηνίες για την υποβολή αίτησης θα ανακοινωθούν σύντομα.

Όλα τα δικαιολογητικά επισυνάπτονται σε ηλεκτρονική μορφή αρχείων (.pdf, .doc, .jpg).

Από  το  Γραφείο  Φοιτητικής  Μέριμνας