ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΗΣ ΔΙΑΤΡΙΒΗΣ

Την Πέμπτη 21 Ιανουαρίου 2021 και ώρα 12:00 μ., ο Υποψήφιος Διδάκτορας του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας κ. Γεώργιος Μαυρόπουλος, θα υποστηρίξει μέσω τηλεδιάσκεψης την διδακτορική του διατριβή με θέμα «Three essays on the fertility rebound and economic growth», που εκπονήθηκε υπό την επίβλεψη του Καθηγητή Πρώτης Βαθμίδας κ, Θεόδωρου Παναγιωτίδη.

Η υποστήριξη θα λάβει χώρα μέσω τηλεδιάσκεψης, με την πλατφόρμα Zoom. Ο σύνδεσμος της τηλεδιάσκεψης είναι:

ΕΠΤΑΜΕΛΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1.      Παναγιωτίδης Θεόδωρος, Καθηγητής Τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Μακεδονίας  (Επιβλέπων).

2.      Χριστοπούλου Ρεβέκκα, Επίκουρη Καθηγήτρια Τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Μακεδονίας (μέλος τριμελούς).

3.      Μπόικος Σπυρίδωνας, Επίκουρος Καθηγητής Τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Μακεδονίας (μέλος τριμελούς).

4.      Φουντάς Στυλιανός, Καθηγητής Τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

5.      Οικονομίδου Χαρίκλεια, Καθηγήτρια Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστημίου Πειραιώς.

6.      Βενέτης Ιωάννης, Αναπληρωτής Καθηγητής  Τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστήμιου Πάτρας.

7.      Κωνσταντίνου Παναγιώτης, Επίκουρος Καθηγητής Τμήματος  Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.