Πρόσκληση

H Ανωτάτη Διακλαδική Σχολή Πολέμου διοργανώνει στις 2 και 3 Μαρτίου 2021 στη Θεσσαλονίκη Διημερίδα - Workshop σε συνεργασία με τον Διεθνή Ερυθρό Σταυρό με τίτλο "International Humanitarian Law Workshop for Integrating the Law in Military Operations".

Η εκδήλωση απευθύνεται σε όλους τους σπουδαστές της ΑΔΙΣΠΟ καθώς και στο ακαδημαϊκό και φοιτητικό κοινό του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, θα γίνει διαδικτυακά (μέσω της πλατφόρμας Zoom) και θα διεξαχθεί στην αγγλική γλώσσα.

Δηλώστε τη συμμετοχή σας μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος στο email: pubrel@uom.edu.gr (έως 25 συμμετοχές, θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας).

Προς περαιτέρω ενημέρωσή σας επισυνάπτεται το πρόγραμμα του Workshop.