Δικαιολογητικά ορκωμοσίας - Κατάθεση χωρίς διαπροσωπική επαφή (Σεπτέμβριος 2020)

Όσοι φοιτητές ειδοποιούνται από τη Γραμματεία ότι έχουν ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις τους μετά από κάθε εξεταστική, καλούνται να συμπληρώσουν και να αποστείλουν ταχυδρομικώς τα παρακάτω έντυπα:

1. Αίτηση συμμετοχής στην τελετή αποφοίτησης και όσα αναφέρονται σ' αυτήν ως οφειλόμενα να επιστραφούν
  2. Υπεύθυνη δήλωση αδυναμίας επιστροφής αποδεικτικών φοιτητικής ιδιότητας
  3. Ευκρινές φωτοαντίγραφο της αστυνομικής τους ταυτότητας
  4. Για όσους επιθυμούν έκδοση του πτυχίου τους σε πάπυρο, θα πρέπει να αποστείλουν και αντίγραφο του καταθετηρίου των 18 ευρώ.

Σημείωση: Τα δικαιολογητικά ορκωμοσίας (υπογεγραμμένα) και όσα συνοδευτικά αναφέρονται σε αυτά ως οφειλόμενα να επιστραφούν, θα πρέπει να αποσταλούν στη Γραμματεία ταχυδρομικώς, από 1 έως και 11 Σεπτεμβρίου 2020. Στην ίδια αποστολή θα συμπεριληφθεί και το Ερωτηματολόγιο τελειοφοίτων της Μονάδας Διασφάλισης Ποιότητας.

Τέλος, προτρέπουμε τους νέους πτυχιούχους να επισκεφτούν την ιστοσελίδα του Γραφείου Αποφοίτων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας και να γίνουν μέλη του.