Διαδικτυακή Ορκωμοσία 20 Απριλίου 2021

Την Τρίτη 20 Απριλίου 2021  ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η διαδικτυακή  τελετή ορκωμοσίας των υποψηφίων πτυχιούχων 3 μεταπτυχιακών προγραμμάτων των:

• Δ.Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΜΒΑ)
  • Π.Μ.Σ. στο Management Τουριστικών Επιχειρήσεων και Οργανισμών (ΜΤΜ)
  • Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Ανθρωπίνων Πόρων (HR)

Η έναρξη της τελετής έγινε με την ανάγνωση του όρκου από την μεταπτυχιακή φοιτήτρια που πρώτευσε στο ΔΠΜΣ στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, κα. Παναγιώτα Μαντέλου.
Στη συνέχεια ακολούθησε:
- Χαιρετισμός από τον Αντιπρύτανη Διοικητικών Υποθέσεων, Ακαδημαϊκών Υποθέσεων και Φοιτητικής Μέριμνας του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, κ. Δημήτριο Κυρκιλή, Καθηγητή.
- Χαιρετισμός από τον Κοσμήτορα της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων κ.Χρήστο Νεγκκη, Καθηγητή.
- Χαιρετισμός από τον Πρόεδρο του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων κ.Βασίλειο Αλετρά , Καθηγητή
- Χαιρετισμός από τη Διευθύντρια του Δ.Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, κα.Αικατερίνη Γκοτζαμάνη, Καθηγήτρια
- Χαιρετισμός από τον Διευθυντή του Π.Μ.Σ. στο Μάνατζμεντ Τουριστικών Επιχειρήσεων και Οργανισμών, κ. Χρήστο Βασιλειάδη, Καθηγητή
- Χαιρετισμός από τον Διευθυντή του Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Ανθρώπινων Πόρων, κ. Δημήτριο Μιχαήλ, Καθηγητή.
- Χαιρετισμός από τον Α' Αντιπρόεδρο του Ε.Β.Ε.Θ. κ. Εμμανουήλ Βλαχογιάννη
- Χαιρετισμός από τους πρωτεύσαντες των τριών προγραμμάτων, Παναγιώτα Μαντέλου, Ένις Βασλης, Ευτυχία Γραμμένου και Μαρία Κουδέρη.

Πολλά συγχαρητήρια στους αποφοίτους και ευχές για μιά υπέροχη σταδιοδρομία.