ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Αρ. Πρωτ. 135

ΑΠΟΦΑΣΗ

Ορισμός Διαχειριστή  Εκλογικής Διαδικασίας

για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών/τριών στο

Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων

του Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Σήμερα 31/10/2023 συνήλθε η Τριμελής Εφορευτικής Επιτροπή, η οποία συγκροτήθηκε με την υπ’ αρ. 112/20-10-2023  Πράξη του Προέδρου του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας με θέμα τον ορισμό ενός μέλους ως προέδρου και διαχειριστή/τριας της εκλογικής διαδικασίας για την ανάδειξη εκπροσώπων και αναπληρωτών των φοιτητών/τριων  στη Συνέλευση του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής  βάσει του άρθρου 10 παρ. 1 της υπ’ αρ. 123024/Ζ1/2022 Κοινής Υπουργικής Απόφασης .

Ορίζεται:

Ο φοιτητής του Τμήματος Μανακίτσας Νικόλαος (fin22288).μέλος της Εφορευτικής Επιτροπής, ως Πρόεδρος αυτής και διαχειριστής της εκλογικής διαδικασίας του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής της Σχολής Επιστημών Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Τα μέλη της Τριμελούς Εφορευτικής Επιτροπής

1. Μανακίτσας Νικόλαος
  2. Κιοσσέ Βαιλικη
  3. Ροσσίου Αθανασία

Το πρακτικό αυτό να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος.