ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2018-19

Oι ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ (τρέχοντος εξαμήνου και οφειλομένων) του εαρινού εξαμήνου του Ακαδ. Έτους 2018-19 θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά στο Students Web από την Τετάρτη 13 Φεβρουαρίου 2019 έως και την Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου 2019.

Δηλώνονται ΜΟΝΟ τα μαθήματα των εαρινών εξαμήνων. Αν δεν δηλωθεί κάποιο μάθημα, τότε ο φοιτητής δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής στην εξεταστική του Ιουνίου και του Σεπτεμβρίου.

Οι επι πτυχίω φοιτητές που οφείλουν μόνο μαθήματα χειμερινών εξαμήνων θα πρέπει να στείλουν κενή δήλωση, απλά για να γίνει η ανανέωση εγγραφής τους στο τρέχον εξάμηνο. Η Διπλωματική Εργασία δηλώνεται ηλεκτρονικά και σε έντυπη μορφή στη Γραμματεία.

Όσοι φοιτητές επιθυμούν αλλαγές μαθημάτων, θα πρέπει να απευθύνονται στη Γραμματεία πριν προχωρήσουν στη δήλωσή τους.

ΠΡΟΣΟΧΗ αλλαγή μαθήματος επιλογής μπορεί να γίνει ακόμη και αν δεν έχετε εξεταστεί καμία φορά στο μάθημα που επιθυμείτε να αλλάξετε.

Όσοι φοιτητές αντιμετωπίσουν πρόβλημα στη δήλωσή τους να επικοινωνήσουν άμεσα με τη Γραμματεία.

Παρακαλούμε εκτυπώνετε τις δηλώσεις σας.