ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σε συνέχεια της με αρ. πρωτ. 1436/16-11-2022 (ΑΔΑ: ΨΝΥΓ469Β7Ι-ΨΙΧ) προκήρυξης εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών στη Συνέλευση του Τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών και σε εφαρμογή της με αρ. πρωτ. 2034/16-12-2022 (ανακοινοποίηση στο ορθό 20-12-2022 &ΑΔΑ: Ω8ΤΣ469Β7Ι-9ΑΕ)πράξης του Πρύτανη του Πανεπιστημίου περί ορισμού Τριμελών Εφορευτικών Επιτροπών (η οποία αφορά την 4ηκατά σειρά επαναληπτική κλήρωση),σας ενημερώνουμε ότι δεν κατέστη δυνατή η συγκρότηση της Τριμελούς Εφορευτικής Επιτροπής για τη διεξαγωγή της εκλογικής διαδικασίας ανάδειξης των εκπροσώπων των φοιτητών στη Συνέλευση του Τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών για το έτος 2023.