Κοπή πίτας του Συλλόγου Αποφοίτων M.B.A. του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Κοπή πίτας του Συλλόγου Αποφοίτων M.B.A.  του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Αξιότιμοι Απόφοιτοι του Μ.Β.Α.

Σας προσκαλούμε να παρευρεθείτε στην ετήσια και καθιερωμένη κοπή της πίτας του Συλλόγου των Αποφοίτων ΜΒΑ του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Εκ μέρους της Επιτροπής Προγράμματος Σπουδών και της Διοίκησης του ΜΒΑ θα παρευρεθούν οι κ.κ. Δρογαλάς Γεώργιος και Καφετζόπουλος Δημήτριος οι οποίοι θα απευθύνουν χαιρετισμό.

Η Εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 3 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 21.00' μ.μ. στο The Stage Club, Βασιλεώς Ηρακλείου 43.

Τιμή Ποτού 10€ / Τιμή Φιάλης 100€  / Τιμή Εισόδου: 5€

Με την είσοδό σας στην εκδήλωση, θα λάβετε 1 λαχνό για την συμμετοχή σας στην κλήρωση, ενώ θα έχετε τη δυνατότητα να προμηθευτείτε επιπλέον λαχνούς εντός του χώρου της εκδήλωσης.

Επισυναπτόμενα μπορείτε να δείτε την λίστα δώρων που θα κληρωθούν στην εκδήλωση.

Θα ήταν Χαρά μας η Παρουσία σας!

Η Πρόεδρος: Ζιζή Συμεωνίδου

Δ.Σ: Κατερίνα Γεωργοπούλου, Σάκης Μηττος, Νατάσα Καραμπουρνιώτη, Ελένη Καραγκιόζη, Δημήτρης Φακάζης,  Ανδρέας Βασίλειος Παπιστας, Γιώργος Σερίδης

Λήψη Αρχείων / Downloads