ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΜΕΣΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΦΟΡΕΩΝ

Ημερομηνία Λήξης Προκήρυξης: 2023-10-13

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ενημερώνουμε τους ενδιαφερόμενους φοιτητές ότι στο Πληροφοριακό Σύστημα της Πρακτικής Άσκησης Career Services έχουν αναρτηθεί νέες θέσεις πρακτικής άσκησης Χειμερινού Εξαμήνου 2023-24 μέσω του προγράμματος συνεργαζόμενων φορέων για το διάστημα 1/11/2023 - 31/01/2024.

Αφού συνδεθείτε ή κάνετε εγγραφή στο Career Services, στο πεδίο ΝΕΑ (ή στο https://careerservices.uom.gr/nea?charid=1139) θα βρείτε τις θέσεις ανά εταιρεία και το email που μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας.

Υπενθυμίζουμε ότι πρακτική άσκηση ως μάθημα επιλογής μπορούν να πραγματοποιήσουν μόνο οι 4ετείς ή επί πτυχίω φοιτητές των παρακάτω τμημάτων:

• Οικονομικών Επιστημών (ΟΕ)
  • Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΔΕ)
  • Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΛΧ)
  • Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών (ΒΣΑΣ)
  • Μουσικής Επιστήμης & Τέχνης (ΜΕΤ)
  • Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (ΔΕΣ)
  • Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (ΕΠ)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν ΑΜΕΣΑ το βιογραφικό τους διότι υπάρχει προθεσμία, η οποία αναγράφεται σε κάθε αγγελία.