Οδηγίες εξετάσεων - Ιανουάριος 2023-2024

• Να ακολουθείτε τις οδηγίες των διδασκόντων και επιτηρητών του κάθε εξεταζόμενου μαθήματος.
• Να συμβουλεύεστε το πρόγραμμα εξετάσεων το οποίο είναι αναρτημένο στην ιστοσελίδα του Τμήματος σε τακτά διαστήματα, μήπως υπάρξει αλλαγή.
• Να προσκομίζετε την φοιτητική σας ταυτότητα για τη συμμετοχή σας στην εξεταστική. Σε περίπτωση απώλειας αυτής, βεβαίωση σπουδών από την Γραμματεία.
• Οι εργαζόμενοι/ες φοιτητές-τριες και οι υπηρετούντες τη θητεία τους, για να δικαιολογήσουν τη χορήγηση αδείας απουσίας τους, συμπληρώνουν υπηρεσιακό σημείωμα το οποίο είναι αναρτημένο στην ιστοσελίδα του Τμήματος (Φοιτητικά-->Έντυπα: https://www.uom.gr/fin/entypa) και σε έντυπη μορφή στη θυρίδα της Γραμματείας. Το υπηρεσιακό σημείωμα υπογράφεται από τον/την Διδάσκοντα/ουσα ή τον Επιτηρητή/τρια και σφραγίζεται από τη Γραμματεία κατά τις ώρες εξυπηρέτησης (11:30-13:00)