Ωρολόγιο Πρόγραμμα Διδασκαλίας Χειμερινό Εξάμηνο 2020-2021

Έναρξη Διδασκαλίας Μαθημάτων: Δευτέρα 5/10/2020

Η Απόφαση για τον Τρόπο Διδασκαλίας των Μαθημάτων του Χειμερινού Εξαμήνου Ακαδ. Έτους 2020-21 της Γ.Σ. αρ. 3/23-9-202 του Τμήματος ΕΚΠ, Έγινε Δεκτή από τη Σύγκλητο του ΠΑΜΑΚ (απόφασης συνεδρίασης αρ. 3/1-10-2020). Με την Απόφαση Αυτή Ορίζεται ότι ο Τρόπος Υλοποίησης θα είναι εξ Αποστάσεως, με Εξαίρεση το μάθημα ΣΕ0721 «Οργάνωση και Διοίκηση Έργων στην Εκπαίδευση» για το Οποίο θα υπάρξει Επόμενη Ενημέρωση.

Ενημέρωση για τα δια ζώσης Φροντιστηριακά και Εργαστηριακά Ολιγομελή Τμήματα των εξ Αποστάσεως Μαθημάτων θα Υπάρξει στους Αντίστοιχους Διαδικτυακούς Τόπους των Μαθημάτων.

Οι Φοιτητές/τριες του Τμήματος Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής που βρίσκονται στο 2ο 3ο και 4ο Έτος Σπουδών μπορούν να πληροφορούνται για τα link's των Μαθημάτων από το Students Web και το Compus.

Το Πρόγραμμα Διδασκαλίας Μπορείτε να το Συμβουλευτείτε και στον Παρακάτω Σύνδεσμο:

Για τους Πρωτοετείς Φοιτητές του Τμήματος τα Μαθήματα θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 12/10/2020. Για την παρακαλούθηση τους θα ακολουθήσει Νέα Ανακοίνωση.