ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ για το ΠΜΣ με τίτλο: Επιστήμες της Αγωγής: Ειδική Αγωγή, Εκπαίδευση και Αποκατάσταση (Master of Arts in Education: Special Education and Rehabilitation) για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024.

Ημερομηνία Λήξης Προκήρυξης: 2023-09-08

Το Τμήμα Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας ανακοινώνει την προκήρυξη του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) με τίτλο: Επιστήμες της Αγωγής: Ειδική Αγωγή, Εκπαίδευση και Αποκατάσταση (Master of Arts in Education: Special Education and Rehabilitation) για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024.

Για τη συμμετοχή στη διαδικασία επιλογής οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν τον φάκελο τους από τις 21/8/2023 μέχρι και τις 8/9/2023 ηλεκτρονικά στο email: metekpe@uom.edu.gr

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2310891605, 6987400751

Λεπτομέρειες για την Πρόσκληση θα βρείτε στο αρχείο Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 2023-2024 και για την αίτηση στο αρχείο Αίτηση ΕισαγωγήςΕπίσης, ρίξτε μια ματιά στο αρχείο Συχνές Ερωτήσεις, όπου θα πάρετε απάντηση σε βασικά ζητήματα που απασχολούν τους φοιτητές

Η αποστολή των αιτήσεων θα πραγματοποιείται μόνο ηλεκτρονικά. Τα αρχεία των υποψηφίων (αίτηση, πτυχία, πιστοποητικά, αποδεικτικά κτλ.) θα αποστέλλονται σε ηλεκτρονική μορφη (pdf, word, jpg κτλ.) είτε ένα ένα ξεχωριστά είτε σε αρχείο ZIP ολα μαζί.

Εmail αποστολής αιτήσεων: metekpe@uom.edu.gr