Πρόσκληση σε Σεμινάριο με θέμα: «Ανάπτυξη Επιχειρηματικών Μοντέλων – Business Canvas Models»

Πρόσκληση σε Σεμινάριο  με θέμα: «Ανάπτυξη Επιχειρηματικών Μοντέλων – Business Canvas Models»
Το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας διοργανώνει Σεμινάριο με θέμα «Ανάπτυξη Επιχειρηματικών Μοντέλων – Business Canvas Models» που θα πραγματοποιηθεί στη Θεσσαλονίκη, στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, τον μήνα Οκτώβριο 2023. Το σεμινάριο διεξάγεται στο πλαίσιο της Δράσης «Υποστήριξη Δράσεων Στήριξης της Επιχειρηματικότητας, Καινοτομίας και Ωρίμανσης για την Αξιοποίηση της Ερευνητικής Δραστηριότητας και των Νέων Προϊόντων και Υπηρεσιών που αναπτύσσονται στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας» του Επιχειρησιακού Προγράμματος «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ 2014-2020» .

Στους/στις συμμετέχοντες/ουσες χορηγείται βεβαίωση παρακολούθησης.

Δήλωση συμμετοχής μέσω email στο ckyrtsou@uom.gr .

Παρατίθεται παρακάτω το πρόγραμμα του Σεμιναρίου:

Λήψη Αρχείων / Downloads