ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΙΤΙΣΗ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2019-2020 (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΑΣΧΟΝΤΕΣ ΑΠΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΣΕ ΠΟΣΟΣΤΟ 5%)

Όσοι εκ των πρωτοετών φοιτητών της ειδικής κατηγορίας ατόμων που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις (5%) , ενδιαφέρονται να σιτίζονται δωρεάν κατά το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020 έχουν την δυνατότητα να υποβάλλουν ηλεκτρονικά την αίτηση τους, μέσα από την ηλεκτρονική πλατφόρμα του Πανεπιστημίου μας, χρησιμοποιώντας το λογαριασμό τους τύπου user@uom.edu.gr

Η ηλεκτρονική πλατφόρμα θα είναι ανοικτή από την Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2020 12:00 το μεσημέρι έως και την Παρασκευή 17 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 12:00 το μεσημέρι.

Τα αρχεία που θα επισυνάψετε πρέπει να είναι είτε σαρωμένα από σαρωτή (scanner).

Μπορείτε να δείτε τα απαιτούμενα δικαιολογητικά και περισσότερες πληροφορίες εδώ.

Επισημαίνεται ότι μετά την λήξη της παραπάνω προθεσμίας δεν θα είναι πλέον δυνατή η υποβολή αιτήσεων.