ΤΕΛΕΤΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΤΙΣ 08-11-2023

Οι φοιτητές που ολοκλήρωσαν τη φοίτησή τους  μπορούν να υποβάλλουν δικαιολογητικά  για την επερχόμενη ορκωμοσία του Τμήματος.

Τα απαραίτητα δικαιολογητικά πρέπει να αποσταλούν ηλεκτρονικά στο  e-mail της Γραμματείας του Τμήματος: bsosecr@uom.gr

έως και την Παρασκευή 27/10/2023

Θα πραγματοποιηθούν δύο (2) τελετές ορκωμοσίας:

Η 1η ορκωμοσία θα γίνει για τους τελειόφοιτους που το επώνυμο τους αρχίζει από Α έως Λ,

την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2023  και ώρα 10:30

στο Αμφιθέατρο Τελετών του Πανεπιστημίου

Οι συμμετέχοντες θα πρέπει να προσέλθουν την ημέρα της ορκωμοσίας στις 10:00 με την  αστυνομική τους ταυτότητα.

------------

Η 2η ορκωμοσία θα γίνει για τους τελειόφοιτους που το επώνυμο τους αρχίζει από Μ έως Ω,

την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2023  και ώρα 12:00

στο Αμφιθέατρο Τελετών του Πανεπιστημίου

Οι συμμετέχοντες θα πρέπει να προσέλθουν την ημέρα της ορκωμοσίας στις 11:30 με την  αστυνομική τους ταυτότητα.

________

*ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΤΗΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΤΟΥ COVID 19 ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ Η ΧΡΗΣΗ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΗΣ ΜΑΣΚΑΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

*ΟΙ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΠΕΝΤΕ (5) ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΥΠΟΨΗΦΙΟ

*ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΟΡΘΙΟΙ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΑΙΘΟΥΣΑΣ