ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

Η ορκωμοσία του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής θα πραγματοποιηθεί την

Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2023 και ώρα 11:00 πμ
στο Αμφιθέατρο Τελετών (ισόγειο)

Οι φοιτητές που ολοκλήρωσαν τη φοίτησή τους στην Εξεταστική Ιουνίου 2023 μπορούν να υποβάλλουν από 17/10/2023 έως και 31/10/2023 τα παρακάτω δικαιολογητικά:

1. Αίτηση Ορκωμοσίας
2. Ακαδημαϊκή Ταυτότητα- ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΘΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΤΕ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ Ή ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΤΗΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ Ή ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ COV.GR
3. Ηλεκτρονική αίτηση προς τη Βιβλιοθήκη για έλεγχο εκκρεμοτήτων προς αυτήν και τον ΕΥΔΟΞΟ (http://www.lib.uom.gr/index.php/el/aitisi-elegxou-mi-ekkremotitas?view=form). Σε περίπτωση εκκρεμότητας, αυτή θα πρέπει να διευθετηθεί με τη Βιβλιοθήκη ώστε να μπορέσει να εκδοθεί η σχετική βεβαίωση μη εκκρεμότητας. Την σχετική βεβαίωση την λαμβάνει η Γραμματεία από την βιβλιοθήκη.
4. Αποδεικτικό κατάθεσης (για όσους επιθυμούν) 18€ για την έκδοση παπύρου στην Τράπεζα Πειραιώς Αριθμός Λογαριασμού : 5202-070107-503, ΙΒΑΝ: GR81 0172 2020 0052 0207 0107 503

H αίτηση ορκωμοσίας, η δήλωση απώλειας ή η υπεύθυνη δήλωση απώλειας ακαδημαϊκής ταυτότητας,(για όσους το έχουν απολέσει), καθώς και το παράβολο για τον πάπυρο, μπορούν  να αποσταλούν ηλεκτρονικά στο e-mail της Γραμματείας, lxr@uom.edu.gr.

Η Ακαδημαϊκή Ταυτότητα μπορεί να αποσταλεί ταχυδρομικά στη διεύθυνση: Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, Γραμματεία Λογιστικής και Χρημ/κής Ημιώροφος αρ.1, Εγνατία 156, Τ.Κ. 54636 Θεσσαλονίκη .

Από τη Γραμματεία
του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής