Τελετή Αποφοίτησης ΜΒΑ - Τέταρτη 10 Απριλίου 2024

Αγαπητοί Φοιτητές, Αγαπητές Φοιτήτριες,

μετά την ολοκλήρωση και τον συντονισμό όλων των απαιτούμενων ενεργειών, εκ μέρους της Διοίκησης του Προγράμματος, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η Τελετή Αποφοίτησης  στο Δ.Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ΜΒΑ προγραμματίζεται για την  Τέταρτη 10 Απριλίου 2024  (έναρξη Τελετής 10:30’)

Οι απόφοιτοι θα πρέπει να βρίσκονται μπροστά στο χώρο του Αμφιθεάτρου Τελετών στις 09:15'.

Κατάθεση απαιτούμενων διακιολογητικών από 04 Μαρτίου έως 20 Μαρτίου 2024.

Πριν την Τελετή θα σας αποσταλεί  με ξεχωριστό μήνυμα: το Πρόγραμμα της Τελετής, το κείμενο καθομολόγησης, οδηγίες και το σχεδιάγραμμα των θέσεων.

Ο κάθε υποψήφιος πτυχιούχος μπορεί  να έχει ως 4 καλεσμένους στην τελετή.

-----------------

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η ρίψη κομφετί και η χρήση ηχητικών οργάνωνκροτίδας, βεγγαλικού, καπνογόνου κ.ά.

σε όλους τους χώρους του Πανεπιστημίου Μακεδονίας,

είτε εσωτερικά του κτιρίου,

είτε στον προαύλιο χώρο,

είτε περιμετρικά του κτιρίου.

Σε περίπτωση που υπάρξει οποιαδήποτε παρεκτροπή από τα  ανωτέρω, ο υπαίτιος θα υποστεί τις νόμιμες συνέπειες.

Σε τέτοιες περιπτώσεις, ο παρευρισκόμενος εκπρόσωπος των Πρυτανικών Αρχών σε συνεννόηση με τον Πρόεδρο του Τμήματος ή τον Διευθυντή του Π.Μ.Σ έχει τη δυνατότητα να διακόψει την ορκωμοσία.

Παρακαλούμε για την πιστή τήρηση των παραπάνω οδηγιών.

Συγχαρητήρια σε όλους!!!!

Για οτιδήποτε νεότερο, θα ενημερωθείτε με νέο μήνυμα.
=================================================

ΣΗΜΕΙΩΣΗΑν κάποιος αδυνατεί να συμμετάσχει, ενώ έχει καταθέσει τα σχετικά δικαιολογητικά, παρακαλείται να ενημερώσει τη Γραμματεία μέχρι την Τετάρτη 03 Απριλίου 2024, αποστέλλοντας μήνυμα στο mba@uom.edu.gr

==================================================