Ημέρες Καριέρας 2024 - Passport for the TalentLand

Ημερομηνία Λήξης Προκήρυξης: 2024-04-12

Ημέρες Καριέρας 2024 - Passport for the TalentLand

Σας καλωσορίζουμε στις Ημέρες Καριέρας του Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Το Γραφείο Διασύνδεσης διοργανώνει στις 11 και 12  Απριλίου 2024, τη μεγάλη ετήσια συνάντηση τελειόφοιτων και νέων αποφοίτων των προπτυχιακών και μεταπτυχιακών Τμημάτων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, με στελέχη επιλογής προσωπικού ελληνικών και διεθνών εταιριών που δραστηριοποιούνται στη χώρα μας.

Οι αιτήσεις συμμετοχής των επιχειρήσεων/φορέων θα πραγματοποιηθούν στο διάστημα 6-19/3/2024.

Στη φετινή μας διοργάνωση παρέχουμε διαθεσιμότητα για τη δωρεάν φιλοξενία 70 εταιριών/φορέων (35 ανά ημέρα). Θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας αίτησης εταιρικής συμμετοχής.

Στη διάρκεια του διημέρου θα πραγματοποιηθούν προγραμματισμένες συνεντεύξεις (15’), δια-ζώσης, στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο της Βιβλιοθήκης-Κέντρου Πληροφόρησης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Αιτήσεις φοιτητών και αποφοίτων: 20/3-3/4. O προγραμματισμός των συνεντεύξεων θα γίνει online στο διάστημα 4-7 Απριλίου.από όσους/ες  υποψήφιους/ες έχουν ολοκληρώσει εμπρόθεσμα την αίτηση συμμετοχής τους

Παρακαλούμε δείτε τις αναλυτικές πληροφορίες για την αίτηση συμμετοχής σας και τα συνοδευτικά έγγραφα με αναλυτικές οδηγίες.

Σας ευχαριστούμε και σας περιμένουμε!

ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ