Δημόσια Υποστήριξη Μεταπτυχιακής Διπλωματικής Εργασίας.

AFISA PAROYSIASIS MDE GRIGORIADIS XΤην Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 13:00, στο Αμφιθέατρο Τελετών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, θα πραγματοποιηθεί η παρουσίαση της Μεταπτυχιακής Διπλωματικής Εργασίας του Μεταπτυχιακού Φοιτητή κ. Χαράλαμπου  Γρηγοριάδη με Θέμα: "Γεώργιος Σαχινίδης (1911-1990): η ζωή και το έργο του. Κατάλογος έργων. Ψηφιακή επεξεργασία, επιμέλεια και ηχογράφηση/βιντεοσκόπηση για κοντραμπάσο και πιάνο ή/και οργανικό σύνολο του Ρόντο - Rondo για κοντραμπάσο και ορχήστρα δωματίου, op.34" ,  υπό την επίβλεψη του Καθηγητή κ. Ευγένιου Πολίτη  και της εξεταστικής επιτροπής αποτελούμενης από τον κ. Κωνσταντίνο Χασιώτη, Καθηγητή και την κα Άννα Μαρία Ρεντζεπέρη Αναπληρώτρια  Καθηγήτρια.

Η είσοδος είναι ελεύθερη.