Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος δράσης για ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ (SCOUTING) ΚΑΙΝΟΤΟΜΩΝ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΟΜΑΔΩΝ, ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΟΜΑΔΩΝ

Το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας στο πλαίσιο της δράσης Α5.1 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ (SCOUTINGΚΑΙΝΟΤΟΜΩΝ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΟΜΑΔΩΝ, ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΟΜΑΔΩΝ του Προγράμματος Υποστήριξης Καινοτομικών Ερευνητικών Ομάδων και Ιδεών στην Επιχειρηματική Θερμοκοιτίδα Πανεπιστημίου Μακεδονίας σάς προσκαλεί να συμμετάσχετε στην εκδήλωση ενδιαφέροντος για το πρόγραμμα υποστήριξης καινοτομικών ερευνητικών έργων με στόχο τη δημιουργία νέων επιχειρήσεων βασισμένων σε ερευνητικά αποτελέσματα των μελών της κοινότητας του πανεπιστημίου.

Περισσότερες πληροφορίες για την υποβολή πρότασης ενδιαφέροντος μπορείτε να βρείτε στην συνημμένη πρόσκληση ενδιαφέροντος και στον σχετικό σύνδεσμο.