Διαβούλευση και Δήλωση Θέματος Διπλωματικής Εργασίας (mbx23)

Αγαπητοί φοιτητές, με Αριθμό Μητρώου  mbx23

θα θέλαμε να σας ενημερώνουμε σχετικά με τη διαδικασία ανάθεσης διπλωματικών εργασιών, προκειμένου να δοθεί η ευκαιρία σε όλους τους φοιτητές να μιλήσουν με τον διδάσκοντα που τους ενδιαφέρει.

Η χρονική περίοδος διαβούλευσης είναι από 08/01/2024 μέχρι 25/01/2024.

Την περίοδο αυτή οι φοιτητές συζητούν με τους διδάσκοντες αλλά δεν αποστέλλονται ακόμη θέματα διπλωματικών στη γραμματεία.

Ακολουθεί η περίοδος κατάθεσης των δηλώσεων στη Γραμματεία από 26/01/2024 μέχρι και 09/02/2024.

Κατά την περίοδο αυτή ότι θα πρέπει να κατατεθούν τα δύο συνημμένα έντυπα στη Γραμματεία μέχρι τις 09/02/2024

1. Το έντυπο "Δήλωσης Θέματος της Διπλωματικής Εργασίας".
(υπογεγραμμένο από τον φοιτητή και τον επιβλέποντα).

2. Το έντυπο "Υπεύθυνη Δήλωση για Λογοκλοπή”
(η Υπεύθυνη δήλωση συμπληρώνεται είτε χειρόγραφα,  είτε μέσω της εφαρμογής gov.gr).

………………………………………………………………

Υποβολή των Εντύπων: από 26/01/2024 έως 09/02/2024

1) Τα  καταθέτετε στη Γραμματεία του ΜΒΑ.

2) Τα αφήνετε στη θυρίδα του ΜΒΑ νο 256.

Συνιστούμε να  διαβάστε τις οδηγίες σχετικά με την Εκπόνηση της Διπλωματικής Εργασίας

Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε οδηγίες σχετικά με την Διπλωματική Εργασία καθώς και τον Οδηγό Συγγραφής Διπλωματικής Εργασίας.

Επισυνάπτονται προτεινόμενα θέματα διπλωματικών εργασιών από τους καθηγητές.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Γραμματεία ΔΠΜΣ στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΜΒΑ)

Τηλ. 2310-891530

site:https://www.uom.gr/mba  e-mail mba@uom.edu.gr