Εβδομάδα υποδοχής πρωτοετών φοιτητών/φοιτητριών στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας και παρουσίαση του Τμήματος Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών

Αγαπητοί πρωτοετείς φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών σας ενημερώνουμε ότι η εβδομάδα υποδοχής των πρωτοετών φοιτητών/τριών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας έχει προγραμματιστεί για το διάστημα από 25-29 Σεπτεμβρίου 2023.

Λεπτομέρειες υποδοχής στον σύνδεσμο: https://www.uom.gr/14303-arxizei-th-deytera-h-ebdomada-ypodoxhs-protoeton-sto-panepisthmio-makedonias

-------

Η παρουσίαση του Τμήματος Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών

θα γίνει

την Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023ώρα 11:00 πμστο Αμφιθέατρο 3, στο ισόγειο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Την εκδήλωση υποδοχής θα προλογίσει

ο Πρόεδρος του Τμήματος, Κυρκιλής Δημήτριος

Η παρουσίαση του Τμήματος θα πραγματοποιηθεί από Καθηγητές του Τμήματος ΒΣΑΣ

Η Γραμματεία θα απαντήσει σε ερωτήματα που αφορούν στο Πρόγραμμα Σπουδών και θα ενημερώσει για τα διαδικαστικά θέματα που αφορούν στους/τις  πρωτοετείς φοιτητές/φοιτήτριές.