Πρόσκληση συμμετοχής στο Εργαστήριο Εμπέδωσης Διαδικασιών Χρηματοδότησης

Το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας-Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας στο πλαίσιο της Πράξης "Υποστήριξη δράσεων Στήριξης της Επιχειρηματικότητας, Καινοτομίας και Ωρίμανσης για την αξιοποίηση της Ερευνητικής Δραστηριότητας και των Νέων Προϊόντων και Υπηρεσιών που αναπτύσσονται στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας" με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5131962 υλοποιεί εργαστήριο συμβουλευτικής με τίτλο "Εργαστήριο Εμπέδωσης Διαδικασιών Χρηματοδότησης".

Σκοπός του εργαστηρίου είναι η εμπέδωση όλων των διαθέσιμων πηγών χρηματοδότησης από τους ωφελούμενους, ενώ οι ίδιοι θα έχουν τη δυνατότητα να λύσουν κάθε είδους απορία και να ενημερωθούν πλήρως σχετικά με τις διαδικασίες και τις διαθέσιμες πηγές χρηματοδότησης.

Η συμμετοχή στο εργαστήριο, το οποίο θα πραγματοποιηθεί από 17/10/2023 έως 31/10/2023 σε αίθουσες του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, είναι δωρεάν.

Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή στον παρακάτω σύνδεσμο.

Επισυνάπτεται η σχετική πρόσκληση με αναλυτικές πληροφορίες σχετικά με τη δομή του εκπαιδευτικού εργαστηρίου.

Λήψη Αρχείων / Downloads